5. Johan Marie Bennik

Johan Marie Bennik (1896-1981)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Johan Marie BENNIK (Kopenhagen 1896 - Rotterdam 1981)

Johan Marie Bennik - Wijkertoren te Beverwijk. (1931) kopen? Bied vanaf 45!

Johan Marie Bennik - Wijkertoren te Beverwijk. (1931)

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd28-02-2021 om 22:48

Jaartal1931
TechniekLitho
Afmetingen58.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst