5. Joost Erftemeijer

Joost Erftemeijer (1955)

2 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Joost ERFTEMEIJER (1955)

Autodidact, ontwerper en schilder.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Joost Erftemeijer - zeegezicht kopen? Bied vanaf 100!

Joost Erftemeijer - zeegezicht

Geplaatst doorargeon

Eindtijd25-07-2021 om 19:52

Jaartal2021
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joost Erftemeijer - dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 125!

Joost Erftemeijer - dorpsgezicht

Geplaatst doorargeon

Eindtijd01-08-2021 om 19:10

Jaartal2021
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst