5. Jorge Castillo

Jorge Castillo (1933)

2 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Jorge CASTILLO (Pontevedra 1933)

Spaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Jorge Jose Carmelo Castillo - RADIERUNG , 1973 signiert . Nur 40 Exemplare kopen? Bied vanaf 100!

Jorge Jose Carmelo Castillo - RADIERUNG , 1973 signiert . Nur 40 Exemplare

Geplaatst doorantesberger

Eindtijd03-08-2021 om 21:51

VerzendingInternationaal

Jorge Jose Carmelo Castillo - Gesigneerde ets - 45/90 - 1972 kopen? Bied vanaf 95!

Jorge Jose Carmelo Castillo - Gesigneerde ets - 45/90 - 1972

Geplaatst doorin2art

Eindtijd18-07-2021 om 19:37

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst