5. Joris Geurts

Joris Geurts (1958)

4 aangeboden items / 165 verkochte items

FA. (27 x Favoriet)

Joris GEURTS (Oss 1958)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Joris Geurts - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Joris Geurts - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen42 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Joris Geurts - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen74 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joris Geurts - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Joris Geurts - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen65 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Joris Geurts - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst