5. Jos van Beek

Jos van Beek (1945)

1 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Jos van BEEK (Uden 1945)

Jos van Beek - Reliëf (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 125!

Jos van Beek - Reliëf (mooi gelijst)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Eindtijd03-08-2021 om 19:06

Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst