5. Julien Duriez

Julien Duriez (1900-1993)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Julien DURIEZ (1900-1993)

Julien Duriez - Avond in de Jura kopen? Bied vanaf 150!

Julien Duriez - Avond in de Jura

Geplaatst doorLobkeDever

Eindtijd25-07-2021 om 19:42

Jaartal1975
Afmetingen41.5 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst