5. Karel De Posson

Karel De Posson (1889-1960)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Karel DE POSSON (Antwerpen 1889 - 1960)

Schilder en tekenaar

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Karel De Posson - LANDSCHAP MET 6 BOMEN kopen? Bied vanaf 50!

Karel De Posson - LANDSCHAP MET 6 BOMEN

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbbtornado2

Eindtijd16-02-2021 om 21:12

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel De Posson - HOEVEZICHT kopen? Bied vanaf 70!

Karel De Posson - HOEVEZICHT

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbbtornado2

Eindtijd16-02-2021 om 21:28

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst