5. Karin Borghouts

Karin Borghouts (1959)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Karin BORGHOUTS (1959)

Belgisch

Karin Borghouts - Gesigneerd Tweeluik kopen? Bied vanaf 60!

Karin Borghouts - Gesigneerd Tweeluik

Geplaatst doorWestminster

Eindtijd22-05-2021 om 21:57

Jaartal2013
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst