5. Katinka Niederstrasser

Katinka Niederstrasser (1939)

3 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Katinka Niederstrasser, geboren anno 1939 in Hamburg, woont na vele omzwervingen in Positano, Italie. Der Spiegel noemde haar een grafica "mit einem raffiniertem Fin-de-Siècle-Strich" (40/1968).

Duits

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Katinka Niederstrasser - Naakt met vlinder, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!

Katinka Niederstrasser - Naakt met vlinder, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Katinka Niederstrasser - Nackt mit Schmetterlingen, Radierung kopen? Bied vanaf 50!

Katinka Niederstrasser - Nackt mit Schmetterlingen, Radierung

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Katinka Niederstrasser - Nackt schälen, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 50!

Katinka Niederstrasser - Nackt schälen, Aquatinta-Radierung

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen71 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst