5. Kees de Goede

Kees de Goede (1954)

2 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (25 x Favoriet)

Kees de Goede

Tekenaar, Graficus, Schilder

Geboren te Koog aan de Zaan in 1954

Kees de Goede is een belangrijke hedendaagse Nederlandse kunstenaar die werkt vanuit Amsterdam, waar hij ook woont. Zijn werk kenmerkt zich door gebruik van symmetrische en organische vormen en de ontwikkeling hiervan. Ieder werk van Kees de Goede is een resultaat van een nauwkeurige bestudering van deze vormen.

In het werk van de Kees de Goede vanaf eind negentiger jaren spelen cirkels een belangrijke rol. De ronde vorm gebruikt hij in zijn werk als kompas, klok, opening, hoofd etc. Steeds komt deze vorm en de ontwikkeling van de vorm terug.

Het werk van Kees de Goede bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties, o.a. in de collecties van de ABN AMRO bank en wordt aangeboden door belangrijke galeries in binnen en buitenland.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!

Kees de Goede - kleurenlitho -

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd18-06-2021 om 22:18

Jaartal2016
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees de Goede - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!

Kees de Goede - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd02-07-2021 om 21:58

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst