5. Kino Mistral

Kino Mistral (1943)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Kino MISTRAL (Milaan 1943)

Hij bracht zijn eerste 20 jaar door in Corso Magenta, in de buurt van ' het laatste avondmaal ' van Leonardo da Vinci. Daarna verhuisde hij twee jaar naar New York, waar hij Andy Warhol en Bob Rauschenberg ontmoette.

Toen hij terugkeerde naar Italië trouwde hij in Palermo, waar hij verliefd werd op de mensen en kleuren van Sicilië. Hij besteedt het grootste deel van het jaar in Palermo, het verdelen van de rest van de tijd tussen Milaan en Toscane.

Italiaans

Kino Mistral - Deep green eyes kopen? Bied vanaf 135!

Kino Mistral - Deep green eyes

Geplaatst doorPablo1976

Eindtijd04-06-2021 om 21:24

Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst