5. Klaas Draaisma

Klaas Draaisma (1920)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Het werk van Klaas Draaisma is opgewekt en enorm bewegelijk: kleine vierkantjes, driehoekjes, cirkels, en een veelheid van kleurvlakken lijken willekeurig neergegooid te zijn. Later werd het schilderen vrijer: wolkige, fel gekleurde vlekken vaak in rood en roze met stevige omrandingen of bewegelijke vormlichamen tegen een haast transparante achtergrond. Hij werkte graag snel, aanvankelijk met waterverf en pastel, later met acryl (waterverf) dat vlug droogt. Het werk is doorwrocht; hij gaf het werk een 'huid'.

Klaas Draaisma - Vorm 5 kopen? Bied vanaf 120!

Klaas Draaisma - Vorm 5

Geplaatst doorObe

Eindtijd20-04-2021 om 21:07

Jaartal1974
Afmetingen81 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst