5. Klaas Fernhout

Klaas Fernhout (1927-2006)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Klaas FERNHOUT (Hilversum 1927 - 2006)

Klaas Fernhout - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 80!

Klaas Fernhout - Heidelandschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordutchsoulbr

Eindtijd01-08-2021 om 19:30

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst