5. Koen Ebeling Koning

Koen Ebeling Koning (1968)

2 aangeboden items / 42 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Koen EBELING KONING (Enschede, 1968)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Koen Ebeling Koning - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Koen Ebeling Koning - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 21:24

Jaartal1996
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Koen Ebeling Koning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Koen Ebeling Koning - Zonder titel

Geplaatst doorBenB2019

Eindtijd25-07-2021 om 15:04

Jaartal2000
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst