5. Konrad Babraj

Konrad Babraj (1921-1991)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Konrad Babraj (Ostrava, 1921 - Brno 1991)

Konrad Babraj - Abstract portret van Karel IV kopen? Bied vanaf 180!

Konrad Babraj - Abstract portret van Karel IV

Geplaatst doorLaVida

Eindtijd27-07-2021 om 22:00

Jaartal1967
Afmetingen86 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst