5. Leen Alting

Leen Alting (1953-2009)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Leen Alting (Groningen 1953 - 2009 Amsterdam), opgeleid aan de Academie Minerva (1975-1980).

Leen Alting - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Leen Alting - Zonder titel

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd08-07-2021 om 19:52

Jaartal1987
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst