5. Leo Huijg

Leo Huijg (1949)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Leo HUIJG (Anna Paulowna, 1949)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Leo Huijg - De bezoekers kopen? Bied vanaf 65!

Leo Huijg - De bezoekers

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:12

Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Huijg - De bokser kopen? Bied vanaf 65!

Leo Huijg - De bokser

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 21:54

Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst