5. Leo Klein-Von Diepold

Leo Klein-Von Diepold (1865-1944)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Leo KLEIN-VON DIEPOLD (Dortmund 1865 - Berlin 1944)

Van 1906 tot 1919 verbleef hij in Noordwijk, in het bijzonder in de Villa Pirola aan de Erasmusweg, getrouwd als hij was met Hermina Tappenbeck, dochter van de oprichter van Huis ter Duin. Opleiding: Kunstakademie Düsseldorf.

Duits

Leo Klein-Von Diepold - Omstreeks 1900 - Handgekleurde Litho - Vrouw met kapje kopen? Bied vanaf 30!

Leo Klein-Von Diepold - Omstreeks 1900 - Handgekleurde Litho - Vrouw met kapje

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd11-07-2021 om 22:58

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout