5. Leon Adriaans

Leon Adriaans (1944-2004)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (42 x Favoriet)

Leon ADRIAANS (Helmond 1944 - Sint-Michielsgestel 2004)

Zijn werk bevindt zich in vele collecties o.m. Museum Hedend, kunst in den Bosch.

Leon Adriaans - Openlucht werkplaats Sterrenbos kopen? Bied vanaf 225!

Leon Adriaans - Openlucht werkplaats Sterrenbos

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 21:36

Jaartal1987
TechniekSjabloondruk
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst