5. Linda van Boven

Linda van Boven (1965)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Linda van BOVEN (Arnhem 1965)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Linda van Boven - Carpe Diem - Fotografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Linda van Boven - Carpe Diem - Fotografie, Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doordaanj

Eindtijd07-05-2021 om 21:35

Jaartal1998
TechniekC-Print
Afmetingen50 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Linda van Boven - Twee meisjes - Fotografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Linda van Boven - Twee meisjes - Fotografie, Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doordaanj

Eindtijd22-05-2021 om 20:43

TechniekC-Print
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst