5. Lucas Kuys

Lucas Kuys (1942)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Lucas KUYS (Voorburg, 1942)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Lucas Kuys - krijttekening op papier | 'Kul Kul toren' | 1976 (Uniek werk) kopen? Bied vanaf 75!

Lucas Kuys - krijttekening op papier | 'Kul Kul toren' | 1976 (Uniek werk)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd27-02-2021 om 21:40

Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucas Kuys - Vathi: Geranium kopen? Bied vanaf 125!

Lucas Kuys - Vathi: Geranium

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd20-03-2021 om 22:00

Jaartal1979
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst