5. Markus Lüpertz

Markus Lüpertz (1941)

15 aangeboden items / 78 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Markus LÜPERTZ (Reichenberg (Bohemen) 1941)

Kunstschilder en beeldhouwer.

15 aangeboden items van deze kunstenaar
Marcus Lupertz - Friedrich Holderlin kopen? Bied vanaf 1250!

Marcus Lupertz - Friedrich Holderlin

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marcus Lupertz - Ich Orpheus, von Hand kolorierte Radierung kopen? Bied vanaf 600!

Marcus Lupertz - Ich Orpheus, von Hand kolorierte Radierung

Geplaatst dooriue41cel-5108

VerzendingInternationaal

Marcus Lupertz - Farblithographie, handsigniert kopen? Bied vanaf 220!

Marcus Lupertz - Farblithographie, handsigniert

Geplaatst doorjosart_de

VerzendingInternationaal

Marcus Lupertz - APOLL, Unikat, signiert kopen? Bied vanaf 4250!

Marcus Lupertz - APOLL, Unikat, signiert

Geplaatst doorjosart_de

VerzendingInternationaal

Marcus Lupertz - Meyers Neues Lexikon kopen? Bied vanaf 120!

Marcus Lupertz - Meyers Neues Lexikon

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst dooriue41cel-5108

VerzendingInternationaal

Marcus Lupertz - Heinz & Frank Wollny, Markus Lüpertz, H.P. Hiby, a.r. penck. Galerie Suspekt, Amsterdam. Plakat. kopen? Bied vanaf 120!

Marcus Lupertz - Heinz & Frank Wollny, Markus Lüpertz, H.P. Hiby, a.r. penck. Galerie Suspekt, Amsterdam. Plakat.

Geplaatst doortatsetra

VerzendingInternationaal

Marcus Lupertz - Paris - Seriegrafie auf Bütten, nummeriert und signiert kopen? Bied vanaf 600!

Marcus Lupertz - Paris - Seriegrafie auf Bütten, nummeriert und signiert

Geplaatst doorRuhrkunst

VerzendingInternationaal

Marcus Lupertz - Mozart, digitale Seriegrafie von 2006 kopen? Bied vanaf 550!

Marcus Lupertz - Mozart, digitale Seriegrafie von 2006

Geplaatst doorRuhrkunst

VerzendingInternationaal

Marcus Lupertz - Forum, Seriegrafie von 2002 kopen? Bied vanaf 800!

Marcus Lupertz - Forum, Seriegrafie von 2002

Geplaatst doorRuhrkunst

VerzendingInternationaal

Marcus Lupertz - Mozart kopen? Bied vanaf 1000!

Marcus Lupertz - Mozart

Geplaatst doorFundgrube

VerzendingInternationaal

Markus Lüpertz - Rückenakt, signiert kopen? Bied vanaf 580!

Markus Lüpertz - Rückenakt, signiert

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Afmetingen106 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Markus Lüpertz - , Siebdruck ,Krater und Wolke 3,1983-RARITÄT- kopen? Bied vanaf 200!

Markus Lüpertz - , Siebdruck ,Krater und Wolke 3,1983-RARITÄT-

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Jaartal1983
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Markus Lüpertz - schöner Siebdruck, handsign.e.a.-Exemplar kopen? Bied vanaf 360!

Markus Lüpertz - schöner Siebdruck, handsign.e.a.-Exemplar

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Jaartal2012
Afmetingen77 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Markus Lüpertz - o.T. -großer Siebdruck , handsigniert -TOP-Zustand kopen? Bied vanaf 360!

Markus Lüpertz - o.T. -großer Siebdruck , handsigniert -TOP-Zustand

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Afmetingen90 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Markus Lüpertz - Sonderedition "Herzschmerz, signiertes e.a. Exemplar kopen? Bied vanaf 490!

Markus Lüpertz - Sonderedition "Herzschmerz, signiertes e.a. Exemplar

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Jaartal2006
Afmetingen107 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst