5. Maria de Ronde

Maria de Ronde (1941)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Maria de RONDE (Rotterdam 1941)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Maria de Ronde - Aquatint - Compositie I - 1980 kopen? Bied vanaf 50!

Maria de Ronde - Aquatint - Compositie I - 1980

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Eindtijd14-03-2021 om 19:06

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen42.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maria de Ronde - Cosmisch kopen? Bied vanaf 45!

Maria de Ronde - Cosmisch

Geplaatst doorMartha

Eindtijd01-06-2021 om 22:26

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst