5. Marianne Korporaal

Marianne Korporaal (1962)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marianne KORPORAAL (Sliedrecht, 1962)

Marianne Korporaal - Drie etsen Satori Soractis kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Korporaal - Drie etsen Satori Soractis

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:29

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen14.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout