5. Marion Crezee

Marion Crezee (1946)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Marion CREZÉE (Rotterdam 1946)

Marion Crezee - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!

Marion Crezee - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 21:13

Jaartal1980
Afmetingen70 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst