5. Mark Polee

Mark Polee (1927)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Marc POLÉE (Dordrecht 1927)

Opleiding aan de Vrije Academie in Den Haag. Hij reisde veel o.a. naar Parijs, Griekenland, Turkije, Afrika en de Verenigde Staten. Exposeerde in 1970 zijn werk in het Gemeente Museum in Den Haag.

Mark Polee - Liggende (zwangere?) vrouw kopen? Bied vanaf 200!

Mark Polee - Liggende (zwangere?) vrouw

Geplaatst doorMargie

Eindtijd25-04-2021 om 20:14

Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst