5. Martin van Dijk

Martin van Dijk (1963)

2 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Martin van DIJK

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Martin van Dijk - Harvewst IV kopen? Bied vanaf 490!

Martin van Dijk - Harvewst IV

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd25-07-2021 om 22:09

Jaartal2000
Afmetingen110 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Martin van Dijk - Harvest II kopen? Bied vanaf 390!

Martin van Dijk - Harvest II

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd25-07-2021 om 22:18

Jaartal2000
Afmetingen65 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam