5. Paulus van Liender

Paulus van Liender (1731-1797)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Paulus van LIENDER (Utrecht 1731 - Haarlem 1797)

Paulus van Liender - Amersfoort - Lieve Vrouwe Kerk en Toren - ets - 1759 kopen? Bied vanaf 65!

Paulus van Liender - Amersfoort - Lieve Vrouwe Kerk en Toren - ets - 1759

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Eindtijd23-07-2021 om 21:15

Jaartal1759
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst