5. Peter Bol

Peter Bol (1947)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Peter BOL (Eindhoven 1947)

Peter Bol - houtsnede - 'Schaakspeler' - 1972 (EIGEN DRUK) kopen? Bied vanaf 100!

Peter Bol - houtsnede - 'Schaakspeler' - 1972 (EIGEN DRUK)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd14-03-2021 om 22:04

Jaartal1972
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst