5. Peter Polderman

Peter Polderman (1933)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Peter POLDERMAN (Apeldoorn, 1933)

Peter Polderman - boekenkast kleurenstudie kopen? Bied vanaf 85!

Peter Polderman - boekenkast kleurenstudie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDDC

Eindtijd01-08-2021 om 22:06

TechniekGouache
Afmetingen72 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst