5. Petra Dolleman

Petra Dolleman (1960)

3 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Petra DOLLEMAN (Amsterdam 1960)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Petra Dolleman - Lot van twee zeefdrukken kopen? Bied vanaf 25!

Petra Dolleman - Lot van twee zeefdrukken

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Petra Dolleman - Lot van twee zeedfrukken kopen? Bied vanaf 30!

Petra Dolleman - Lot van twee zeedfrukken

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Petra Dolleman - Figuur in opdracht van Oce kopen? Bied vanaf 50!

Petra Dolleman - Figuur in opdracht van Oce

Geplaatst doorlupodekker

Jaartal1996
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst