5. Petra Peschkes

Petra Peschkes (1965)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Petra PESCHKES (1965)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Petra Peschkes - C5002-8, "You + Me" kopen? Bied vanaf 45!

Petra Peschkes - C5002-8, "You + Me"

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd18-02-2021 om 19:03

Afmetingen54 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Petra Peschkes - C5002-2 - "2gether" kopen? Bied vanaf 45!

Petra Peschkes - C5002-2 - "2gether"

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd18-02-2021 om 19:10

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst