5. Pierre Albert Genolhac

Pierre Albert Genolhac (1896-1964)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pierre Albert GÉNOLHAC (1896 - 1964)

Pierre Albert Genolhac - Ets, Amours Paysannes kopen? Bied vanaf 35!

Pierre Albert Genolhac - Ets, Amours Paysannes

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd03-08-2021 om 20:30

TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst