5. Pierre Petit

Pierre Petit (1934)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Pierre PETIT (Luik 1934)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Pierre Petit - Olieverf op doek (bevestigd op paneel), La fille d'octobre kopen? Bied vanaf 100!

Pierre Petit - Olieverf op doek (bevestigd op paneel), La fille d'octobre

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 19:46

Afmetingen25.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Petit - Olieverf op doek (bevestigd op paneel), Un moment de ma vie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Pierre Petit - Olieverf op doek (bevestigd op paneel), Un moment de ma vie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd02-08-2021 om 22:07

Jaartal1996
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst