5. Piet Middelhoek

Piet Middelhoek (1930-2004)

2 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Piet MIDDELHOEK (Brielle 1930 - 2004)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Piet Middelhoek - 4 composities kopen? Bied vanaf 60!

Piet Middelhoek - 4 composities

Geplaatst doorHanenGini

Eindtijd28-02-2021 om 22:58

Jaartal1990
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Piet Middelhoek - VERLICHTE STAD kopen? Bied vanaf 300!

Piet Middelhoek - VERLICHTE STAD

Geplaatst doorkunstpeer

Eindtijd28-05-2021 om 21:46

Jaartal1981
Afmetingen87.5 cm x 108.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst