5. Pieter Drift

Pieter Drift (1967)

6 aangeboden items / 67 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Pieter DRIFT

Graficus, dichter

Geboren in 1967 te Vlaardingen.

Opleiding:

Drift studeerde van 1985 tot 1991 aan de afdeling Vrije Grafiek van de Academie van Beeldende Kunsten te Rotterdam.

Sinds 2002 werkzaam in Arnhem.

Door: Arthur Brouwers

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(E)- 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(E)- 1990

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Drift - Ets: Kamikaze - 2002 kopen? Bied vanaf 50!

Pieter Drift - Ets: Kamikaze - 2002

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Pieter Drift - Ets: Het saillante detail - 1996 kopen? Bied vanaf 40!

Pieter Drift - Ets: Het saillante detail - 1996

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(D)- 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(D)- 1990

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Drift - Ets: Het gevleugelde woord - 2002 kopen? Bied vanaf 50!

Pieter Drift - Ets: Het gevleugelde woord - 2002

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen47.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst