5. Saul Belem

Saul Belem (1944)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Saul BELEM (Venray 1944)

Pseudoniem van Peter Janssen

Saul Belem - 'Her radio' kopen? Bied vanaf 30!

Saul Belem - 'Her radio'

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd01-08-2021 om 19:02

Jaartal1971
Afmetingen50 cm x 55.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst