5. Simon Dittrich

Simon Dittrich (1940)

8 aangeboden items / 40 verkochte items

Simon DITTRICH (Duitsland, 1940)

Duits

8 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Simon Dittrich - MISS MARBLE , 1971 signiert . EX 22/60 kopen? Bied vanaf 100!

Simon Dittrich - MISS MARBLE , 1971 signiert . EX 22/60

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Simon Dittrich - Ritter, Farbserigraphie von 1972 kopen? Bied vanaf 35!

Simon Dittrich - Ritter, Farbserigraphie von 1972

Geplaatst doorHeinzel

VerzendingInternationaal

Simon Dittrich - Handsignierter Siebdruck. Plakat Kunstverein Braunschweig, 1972. kopen? Bied vanaf 50!

Simon Dittrich - Handsignierter Siebdruck. Plakat Kunstverein Braunschweig, 1972.

Geplaatst doortatsetra

VerzendingInternationaal

Simon Dittrich - Graphische Mischtechnik, 1975. Auflage 100 Expl. kopen? Bied vanaf 100!

Simon Dittrich - Graphische Mischtechnik, 1975. Auflage 100 Expl.

Geplaatst doortatsetra

VerzendingInternationaal

Simon Dittrich - Eichhörnchen, Siebdruck,1973 kopen? Bied vanaf 60!

Simon Dittrich - Eichhörnchen, Siebdruck,1973

Geplaatst doorHeinzel

VerzendingInternationaal

Simon Dittrich - KARDINAL, Offsetdruck, 1987, Bild 40 x 29 cm, Blatt 59 x 42 cm, signiert kopen? Bied vanaf 29!

Simon Dittrich - KARDINAL, Offsetdruck, 1987, Bild 40 x 29 cm, Blatt 59 x 42 cm, signiert

Geplaatst doorHABERMANN

VerzendingInternationaal

Simon Dittrich - Candide kopen? Bied vanaf 50!

Simon Dittrich - Candide

Geplaatst doorfwvanhelden

TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Dittrich - Der Lordrichter kopen? Bied vanaf 50!

Simon Dittrich - Der Lordrichter

Geplaatst doorfrankrainer

VerzendingInternationaal

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst