5. Slavomir Fila

Slavomir Fila (1948)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Slavomir FILA (Łódź 1948)

Pools

Slavomir Fila - Inkt/Pastel. Titel, "Leven ". kopen? Bied vanaf 10!

Slavomir Fila - Inkt/Pastel. Titel, "Leven ".

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Eindtijd10-07-2021 om 20:31

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst