5. Tamara Jungnickel

Tamara Jungnickel (1968)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Tamara JUNGNICKEL (Victoria (Canada) 1968)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Tamara Jungnickel - Sailing kopen? Bied vanaf 55!

Tamara Jungnickel - Sailing

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd11-07-2021 om 21:51

Jaartal1999
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tamara Jungnickel - crashing eyes kopen? Bied vanaf 45!

Tamara Jungnickel - crashing eyes

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:51

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst