5. Theo Blankestijn

Theo Blankestijn (1938)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Theo Blankestijn (Wormerveer 1938)

Theo Blankestijn - aquarel - Noord-Hollandse polder - 21036 kopen? Bied vanaf 75!

Theo Blankestijn - aquarel - Noord-Hollandse polder - 21036

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 19:31

TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst