5. Theo van Reijn

Theo van Reijn (1884-1939)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Theo van REIJN (Breda 1884 - Haarlem 1954)

Na zijn studie aan de Rijksacademie van beeldende kunsten in Amsterdam ging Theo van Reijn voor een periode in Rome studeren. In 1949 werd er een eretentoonstelling van zijn werk gehouden in het Frans Hals Museum Haarlem. Naast bouwsculpturen maakte hij veel toegepast werk en portretten.

Theo van Reijn - Politiek geëngageerde tekening / spotprent kopen? Bied vanaf 10!

Theo van Reijn - Politiek geëngageerde tekening / spotprent

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFreijn

Eindtijd05-08-2021 om 21:30

Jaartal1905
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen34 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst