5. Tim Hinterding

Tim Hinterding (1952)

2 aangeboden items / 44 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Tim HINTERDING (Kethel, 1952)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Tim Hinterding - Le Secret - kleurenets kopen? Bied vanaf 22!

Tim Hinterding - Le Secret - kleurenets

Geplaatst doorISJ

Eindtijd04-07-2021 om 20:44

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tim Hinterding - Zilazilla kopen? Bied vanaf 22!

Tim Hinterding - Zilazilla

Geplaatst doorISJ

Eindtijd04-07-2021 om 20:45

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst