5. Ton Kraayeveld

Ton Kraayeveld (1955)

3 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Ton Kraayeveld (Sliedrecht 1955) Opleiding 1980=1985 Academie voor Beeldende Kunbsten te Royyerdam. Woont en werkt in Dordrecht.

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!

Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel.

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ton Kraayeveld - zonder kopen? Bied vanaf 40!

Ton Kraayeveld - zonder

Geplaatst doorartlife

Jaartal1998
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst