5. Ton van den Hoogen

Ton van den Hoogen (1948)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Ton van den HOOGEN

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Ton van den Hoogen - Landschap I kopen? Bied vanaf 65!

Ton van den Hoogen - Landschap I

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd14-03-2021 om 21:36

Jaartal1986
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton van den Hoogen - C2479A, Landschappelijk kopen? Bied vanaf 400!

Ton van den Hoogen - C2479A, Landschappelijk

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd23-03-2021 om 19:58

Afmetingen122 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst