5. Ursula Neubauer

Ursula Neubauer (1939)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Ursula NEUBAUER (Munchen 1939)

Ursula Neubauer - Schelp kopen? Bied vanaf 35!

Ursula Neubauer - Schelp

Geplaatst doorAkke

Eindtijd11-05-2021 om 21:46

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst