5. Werner Opitz

Werner Opitz (1942)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Werner OPITZ (1942)

Werner Opitz - Ijshockey kopen? Bied vanaf 165!

Werner Opitz - Ijshockey

Geplaatst doorlambiorix

Eindtijd25-05-2021 om 21:38

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst