5. Willem Gorter

Willem Gorter (1942)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Willem GORTER (Krommenie 1942)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Willem Gorter - geen titel kopen? Bied vanaf 70!

Willem Gorter - geen titel

Geplaatst doorGuusFroberg

Eindtijd07-08-2021 om 21:03

Jaartal1969
TechniekGouache
Afmetingen76 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Willem Gorter - Pastel/Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!

Willem Gorter - Pastel/Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:08

Jaartal1968
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst