5. Willem van Hest

Willem van Hest (1953)

2 aangeboden items / 46 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Willem van HEST (Rotterdam 1953)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Willem van Hest - 3 zeefdrukken in passe-partout kopen? Bied vanaf 25!

Willem van Hest - 3 zeefdrukken in passe-partout

Geplaatst doorimre9

Eindtijd10-06-2021 om 21:25

Jaartal2002
Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem van Hest - - Roos - kopen? Bied vanaf 75!

Willem van Hest - - Roos -

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 20:15

Jaartal2001
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam