5. Willi Kissmer

Willi Kissmer (1951-2018)

9 aangeboden items / 57 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Willi KISSMER (Duisberg 1951 - Duisburg 2018)

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Willi Kissmer - handsignierte Originalgraphik kopen? Bied vanaf 100!

Willi Kissmer - handsignierte Originalgraphik

Geplaatst doorwopper44

VerzendingInternationaal

TechniekDigitale Print
Afmetingen61 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willi Kissmer - ***handsignierte Originalgraphik*** kopen? Bied vanaf 100!

Willi Kissmer - ***handsignierte Originalgraphik***

Geplaatst doorwopper44

VerzendingInternationaal

Laatste
kans
Willi Kissmer - ***handsignierte Originalgraphik*** kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst doorwopper44

VerzendingInternationaal

Laatste
kans

Geplaatst doorwopper44

VerzendingInternationaal

Laatste
kans

Geplaatst doorwopper44

VerzendingInternationaal

Willi Kissmer - giclée: Draperie - 2016 kopen? Bied vanaf 110!

Willi Kissmer - giclée: Draperie - 2016

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen67 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - Magdalena - handsignierte Originalgrafik- kopen? Bied vanaf 580!

Willi Kissmer - Magdalena - handsignierte Originalgrafik-

Geplaatst doorlima2012

VerzendingInternationaal

Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!

Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!

Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen82.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst